Kniha návštěv

Setkání s Helenkou

Barbora Vojtěská 04.12.2017
Měla jsem tu čest setkat se s Helenkou hned dvakrát. Poprvé více osobněji, podruhé při vizážistickém kurzu, kde nás fotila. Musím říct, že celému společně strávenému dnu dodala krásnou tečku na závěr, v podobě nadšení a elánu při focení. Samotná proměna každé z nás by nikdy nebyla tak emočně silná, kdyby tu nebyl někdo tak šikovný, jako právě Helenka, která dokázala zachytit detaily krásy. A věřte tomu, že to nebylo jen "dokonalým" make-upem.;-)

Focení s Helenkou

Věra Smejkalová 01.12.2017
Helenku znám poměrně dlouho, ale ne v profesi fotografky. Její optimismus a pozitivní přístup k životu, lidem je veskrze pozitivní. Helenka se snad ani neumí mračit. A fotky, ty jsou jedním slovem skvělé, protože Helenka si počká na ten správný okamžik a já jí moc děkuji za příjemné focení, protože nejsem vůbec fotogenická a nerada se fotím. Moc jsem si to užila a Helenko, ze srdce Ti děkuji!!!

Usměvavý optimistický génius

Aneta Miková 30.11.2017
Poprvé jsem se s touto usměvavou, pohodovou ženou plnou pozitivní energie setkala při příležitosti kurzu líčení s Mary Kay v Brně v Modřicích. Byla jsem a stále jsem nadšená za skvělý přístup, přátelskou atmosféru a úsměv na tváři :D ...
Milá Helenko,
tímto příspěvkem bych Vám chtěla poděkovat za přátelský přístup, krásné fotografie, zábavný sobotní den na který se jen těžko zapomene!
Byla a stále jste skvělá osoba!!!
Děkuji

Dvě setkání s Helenkou

Antonie Bejdová 08.11.2017
Milá paní Helenko, poprvé jsem se s Vámi setkala na vizážistickém kurzu MK v Brně, a jsem za to moc ráda, že jsem Vás poznala. Udělala jste nám nejen každé z nás nádherné fotky, před a po kurzu, ale i krásné video z fotografií průběhu kurzu. Mně se moc líbí, jak jste velmi citlivě vystihla tu napnutou tvořivou atmosféru a svým profesionálním přístupem a humorem značně přispěla k tak zdařilému kurzu a příjemným zážitkům při focení. Podruhé jsem se s Vámi setkala jen krátce na Výroční konferenci MK v Praze. Byla jsem tam s manželem, bylo to pro mě důležité, a Vy jste nám hned ochotně udělala fotku. Moc se mi líbí, manželovi také. Víte, budeme spolu příští rok padesát let, ale moc společných fotografií nemáme. Ještě jednou děkuji a těším se, že se s Vámi ještě někdy setkám.

Focení

Iva Blahová 10.10.2017
Příjemná spolupráce, krásné fotky...zkrátka maximální spokojenost. Paní Helenka má trpělivost a kreativita a určitě se budeme vracet i na další focení strašně moc děkujeme. Za mne můžu jen doporučit!

Focení v LENA.BE "jen tak"

LENA.BE Magdaléna Bergmanová 06.07.2017
Pokud chcete krásné fotky a přes hodinu se ustavičně smát ,pak oslovte Helli ..... protože ,ke mě do salonu přišla jen tak,nalíčila mě,vzala svůj foťák do rukou a započala se pozitivní jízda ...výsledkem krásné fotky :). Magdaléna

Re: Focení v LENA.BE "jen tak"

h-ellen 12.07.2017
Leni, pro Tebe mám slabost od první chvíle, co jsem Tě potkala na charitativní akci Šaty pro krtka :-) Oplýváš obrovským charismatem a vždy jsi milá a naladěná. A nádherná :-) A je radost s Tebou pobýt..... :-)

Těhule

Jana 25.05.2017
Chci poděkovat za velice příjemné chvíle a úžasnou péči povedlo se ti vytesat z kamene krásnou sochu si žena na svém místě s úžasnou duši děkuji. Příště už i s detma

Re: Těhule

h-ellen 16.06.2017
Janičko úžasná, válela jsem se s Tebou po zemi, tancovala kolem Tebe a jsem mooooc ráda, že jsi z našeho společného výsledku nadšená. Já taky <3
A vyšlo nám to na poslední chvíli, blahopřeji Ti k nádherné holčičce <3

Focení

Jitka Káčerková 23.05.2017
Ahoj Heli chci Ti poděkovat za úžasné nedělní odpoledne.S Adélkou jsme si to moc užily(no Áďa asi úplně nejvíc
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek