Kniha návštěv

Helenka je nejlepší :)

Nina 10.04.2018
Helenko, focení s Tebou bylo naprosto famózní :) moc mě to bavilo :)

Re: Helenka je nejlepší :)

h-ellen 02.05.2018
Krásná bohyně Nina, tak by se dala do tří slov shrnout naše ranní zimní Václaváková akce. Vznikly z toho moc hezké fotografie, na kterých je vidět, jak nás to obě bavilo. Děkuji

Sluníčko

Simona 24.03.2018
Děkuji za setkání

Re: Sluníčko

h-ellen 02.05.2018
I já děkuji. Na Telč mám moc krásné vzpomínky i díky Vám :-)

Byznys fotky

Zuzka 22.12.2017
Moc Ti Helenko děkuji za krásné focení, fotily jsme hlavně k mému podnikání. Jsi úžasná žena, děláš to s láskou a srdcem a Tvé fotky jsou nádherné. Tím Ti ještě jednou patří mé velké poděkování, moc ráda jsem Tě poznala a svěřit se do Tvých zlatých ručiček byla jedna báseň :-)

Re: Byznys fotky

h-ellen 02.05.2018
Zuzanko milá, děkuji Ti za opěvování mých Tvých fotek, bylo to s Tebou moc milé focení, takové krásné ženy jako Ty se fotí (skoro) samy ;-) Nooo....tak jsem tomu trochu pomohla......no tak jo, bylo mi ctí :-)

Poděkování

Andrea Maňasová 20.12.2017
Milá Helenko, to, že jsi úžasná fotografka, už vím dávno. Fotila jsi nám dvakrát vizážistický kurz a díky Tobě měli všichni zúčastnění nádhernou památku. Nicméně pro mě zážitek největší bylo naše soukromé focení. Díky Tvému přístupu a atmosféře, kterou umíš navodit, jsem i já - absolutní nemodelka, nafotila skvostné fotky. Včera se dostaly do rukou manžela, pro kterého byly určené a byl dojatý, nadšený, překvapený.....prostě paf. Helenko, moc díky a určitě to nebylo naposledy, kdy jsem Tvého umění využila.

Re: Poděkování

h-ellen 06.03.2018
Moje milá Andrejko, Ty jsi to nejlepší, co mě v mém ateliérku potkalo. A v životě samozřejmě taky. Jsi skvělá osůbka, sluníčková srdíčková, vstřícná, přátelská a já jsem nadšená z našich společných fotek minimálně stejně jako Tvůj manžel a moc ráda se k nim vracím :-) <3

Setkání s Helenkou

Barbora Vojtěská 04.12.2017
Měla jsem tu čest setkat se s Helenkou hned dvakrát. Poprvé více osobněji, podruhé při vizážistickém kurzu, kde nás fotila. Musím říct, že celému společně strávenému dnu dodala krásnou tečku na závěr, v podobě nadšení a elánu při focení. Samotná proměna každé z nás by nikdy nebyla tak emočně silná, kdyby tu nebyl někdo tak šikovný, jako právě Helenka, která dokázala zachytit detaily krásy. A věřte tomu, že to nebylo jen "dokonalým" make-upem.;-)

Re: Setkání s Helenkou

h-ellen 06.03.2018
Děkuji Ti, Barunko, za Tvoje nadšení i podporu. Jsem moc ráda, že jste si všechny ten vizážistický kurz užily a že jsem mohla přispět k přátelskému a pohodovému klimatu :-)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek