Kniha návštěv

Byznys fotky

Zuzka 22.12.2017
Moc Ti Helenko děkuji za krásné focení, fotily jsme hlavně k mému podnikání. Jsi úžasná žena, děláš to s láskou a srdcem a Tvé fotky jsou nádherné. Tím Ti ještě jednou patří mé velké poděkování, moc ráda jsem Tě poznala a svěřit se do Tvých zlatých ručiček byla jedna báseň :-)

Poděkování

Andrea Maňasová 20.12.2017
Milá Helenko, to, že jsi úžasná fotografka, už vím dávno. Fotila jsi nám dvakrát vizážistický kurz a díky Tobě měli všichni zúčastnění nádhernou památku. Nicméně pro mě zážitek největší bylo naše soukromé focení. Díky Tvému přístupu a atmosféře, kterou umíš navodit, jsem i já - absolutní nemodelka, nafotila skvostné fotky. Včera se dostaly do rukou manžela, pro kterého byly určené a byl dojatý, nadšený, překvapený.....prostě paf. Helenko, moc díky a určitě to nebylo naposledy, kdy jsem Tvého umění využila.

Re: Poděkování

h-ellen 06.03.2018
Moje milá Andrejko, Ty jsi to nejlepší, co mě v mém ateliérku potkalo. A v životě samozřejmě taky. Jsi skvělá osůbka, sluníčková srdíčková, vstřícná, přátelská a já jsem nadšená z našich společných fotek minimálně stejně jako Tvůj manžel a moc ráda se k nim vracím :-) <3

Setkání s Helenkou

Barbora Vojtěská 04.12.2017
Měla jsem tu čest setkat se s Helenkou hned dvakrát. Poprvé více osobněji, podruhé při vizážistickém kurzu, kde nás fotila. Musím říct, že celému společně strávenému dnu dodala krásnou tečku na závěr, v podobě nadšení a elánu při focení. Samotná proměna každé z nás by nikdy nebyla tak emočně silná, kdyby tu nebyl někdo tak šikovný, jako právě Helenka, která dokázala zachytit detaily krásy. A věřte tomu, že to nebylo jen "dokonalým" make-upem.;-)

Re: Setkání s Helenkou

h-ellen 06.03.2018
Děkuji Ti, Barunko, za Tvoje nadšení i podporu. Jsem moc ráda, že jste si všechny ten vizážistický kurz užily a že jsem mohla přispět k přátelskému a pohodovému klimatu :-)

Focení s Helenkou

Věra Smejkalová 01.12.2017
Helenku znám poměrně dlouho, ale ne v profesi fotografky. Její optimismus a pozitivní přístup k životu, lidem je veskrze pozitivní. Helenka se snad ani neumí mračit. A fotky, ty jsou jedním slovem skvělé, protože Helenka si počká na ten správný okamžik a já jí moc děkuji za příjemné focení, protože nejsem vůbec fotogenická a nerada se fotím. Moc jsem si to užila a Helenko, ze srdce Ti děkuji!!!

Re: Focení s Helenkou

h-ellen 06.03.2018
Milá Věruško, děkuji Ti za velmi milá slova. O Tvé fotogeničnosti není pochyb a doufám, že už se i ráda fotíš.....minimálně se mnou :-) Díky moc

Usměvavý optimistický génius

Aneta Miková 30.11.2017
Poprvé jsem se s touto usměvavou, pohodovou ženou plnou pozitivní energie setkala při příležitosti kurzu líčení s Mary Kay v Brně v Modřicích. Byla jsem a stále jsem nadšená za skvělý přístup, přátelskou atmosféru a úsměv na tváři :D ...
Milá Helenko,
tímto příspěvkem bych Vám chtěla poděkovat za přátelský přístup, krásné fotografie, zábavný sobotní den na který se jen těžko zapomene!
Byla a stále jste skvělá osoba!!!
Děkuji

Re: Usměvavý optimistický génius

h-ellen 06.01.2018
Moje milá usměvavá nejkrásnější účastnice vizážistického kurzu :-) Nemohla jsem z Tebe spustit oči, jsi nádherná bytost a těším se na další setkávání. Děkuji Ti za krásná slova, potěšila jsi mne :-)

Dvě setkání s Helenkou

Antonie Bejdová 08.11.2017
Milá paní Helenko, poprvé jsem se s Vámi setkala na vizážistickém kurzu MK v Brně, a jsem za to moc ráda, že jsem Vás poznala. Udělala jste nám nejen každé z nás nádherné fotky, před a po kurzu, ale i krásné video z fotografií průběhu kurzu. Mně se moc líbí, jak jste velmi citlivě vystihla tu napnutou tvořivou atmosféru a svým profesionálním přístupem a humorem značně přispěla k tak zdařilému kurzu a příjemným zážitkům při focení. Podruhé jsem se s Vámi setkala jen krátce na Výroční konferenci MK v Praze. Byla jsem tam s manželem, bylo to pro mě důležité, a Vy jste nám hned ochotně udělala fotku. Moc se mi líbí, manželovi také. Víte, budeme spolu příští rok padesát let, ale moc společných fotografií nemáme. Ještě jednou děkuji a těším se, že se s Vámi ještě někdy setkám.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek