Kniha návštěv

Kouzelnice

Petra Žilková 14.06.2018
Milá Helenko.
Děkuji za úžasné hodiny strávené s Tebou nejen focením, ale i líčením a povídáním. Fotím se každý rok, ale nikdy jsem z focení neměla tak úžasné pocity jako s Tebou. Bylo mi krásně a cítila jsem se být krásná, opečovávaná a sama sebou. Udělala jsi ze mě na fotkách jiného člověka. Takového, jakým bych chtěla být. A proto si minimálně jednu vystavím na viditelném místě, aby mi připomínala ty krásné chvilky strávené s Tebou.
Ještě jednou děkuji a doufám, že to nebylo naše poslední setkání.
Peťa

Re: Kouzelnice

h-ellen 10.07.2018
Milá, krásná, charismatická Peti. Bylo mi velkou ctí Tě opečovávat a obskakovat a opravdu velmi mne těší, že jsi na cestě ke svému láskyplnému Já a že jsem k tomu mohla přispět i já <3
Napsala jsi "Udělala jsi ze mě na fotkách jiného člověka. Takového, jakým bych chtěla být." Já k tomu mám jen to, že na těch fotkách jsi opravdu Ty v celé své kráse. Já jen zachytila, co jsem viděla <3
A jsem za to moc vděčná.....

Děkuji :-)

Vlasta 29.05.2018
Helenka je neuvěřitelně pozitivní člověk, focení, bylo samo o sobě perfektní, třešničkou na dortu jsou výsledné fotky, které jsou jedním slovem úžasné :-)

Re: Děkuji :-)

h-ellen 10.07.2018
Vlasti, mám velmi hezké vzpomínky na naše setkání. Velmi mě těší, že sis to ve svém požehnaném stavu tak radostně užila a těším se na příště :-)

Helenka je nejlepší :)

Nina 10.04.2018
Helenko, focení s Tebou bylo naprosto famózní :) moc mě to bavilo :)

Re: Helenka je nejlepší :)

h-ellen 02.05.2018
Krásná bohyně Nina, tak by se dala do tří slov shrnout naše ranní zimní Václaváková akce. Vznikly z toho moc hezké fotografie, na kterých je vidět, jak nás to obě bavilo. Děkuji

Sluníčko

Simona 24.03.2018
Děkuji za setkání

Re: Sluníčko

h-ellen 02.05.2018
I já děkuji. Na Telč mám moc krásné vzpomínky i díky Vám :-)

Byznys fotky

Zuzka 22.12.2017
Moc Ti Helenko děkuji za krásné focení, fotily jsme hlavně k mému podnikání. Jsi úžasná žena, děláš to s láskou a srdcem a Tvé fotky jsou nádherné. Tím Ti ještě jednou patří mé velké poděkování, moc ráda jsem Tě poznala a svěřit se do Tvých zlatých ručiček byla jedna báseň :-)

Re: Byznys fotky

h-ellen 02.05.2018
Zuzanko milá, děkuji Ti za opěvování mých Tvých fotek, bylo to s Tebou moc milé focení, takové krásné ženy jako Ty se fotí (skoro) samy ;-) Nooo....tak jsem tomu trochu pomohla......no tak jo, bylo mi ctí :-)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek